handmade-uk

O firmie

Bomb Cosmetics to dobrze strzeżona tajemnica w biznesie kosmetycznym. Możliwe, ze już gdzieś widziałeś/aś nasze kosmetyki, ale nigdy nie zdawałaś/eś sobie sprawy, że to nasze produkty.

Marka Bomb Cosmetics powstała ponad 14 lat temu, gdy stworzyliśmy pierwsze kolorowe, radosne i naturalne, ręcznie wytwarzane kosmetyki do kąpieli, pod prysznic i do ogólnie pojętej pielęgnacji ciała oraz twarzy. Na początku marka pojawiła się na kilku imprezach targowych na terenie Wielkiej Brytanii. Od tamtej pory, gdy w ofercie było zaledwie kilka pięknych, starannie ręcznie stworzonych kul do kąpieli, dotarliśmy do momentu, w którym asortyment kilkuset produktów marki Bomb Cosmetics jest eksportowany na cały świat, do ponad 45 krajów, dumnie reprezentując swoje brytyjskie korzenie!

W 2011 roku pełna gama kosmetyków pod marką Bomb Cosmetics oficjalnie trafiła do Polski i od tego czasu przebojem zdobywa serca zarówno Klientów indywidualnych, jak i Sprzedawców, którzy z dumą wyposażają swoje sklepy w nasze małe dzieła.

Dlaczego nie sprawić, by Twoja codzienna pielęgnacja stała się jeszcze przyjemniejsza? Szczycimy się tym, ze nasze kosmetyki nie tylko doskonale pachną i dopieszczają skórę, ale także przepięknie wyglądają!

Starannie dobieramy najlepsze składniki, naturalne masełka i czyste olejki eteryczne i staramy się jak najbardziej minimalizować opakowania, by mieć pewność, że nasze małe przyjemności i codzienne luksusy nie krzywdzą planety, a przede wszystkim odżywiają i dbają o naszą skórę.

Nie zapomnijcie, że wszystkie nasze produkty są tworzone z hojnym dodatkiem czystej miłości!

Dołącz do naszej małej rodziny Bomb Cosmetics i poczuj przypływ ciepłych uczuć na własnej skórze.

Nasza filozofia

Bomb Cosmetics jest przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach.

Wierzymy, że ani zwierzęta, anie ludzie, ani środowisko nie powinny cierpieć za nasze małe przyjemności.

Nigdy nie testowaliśmy i nigdy nie będziemy testować naszych składników ani gotowych produktów na zwierzętach.

Wierzymy w moc naturalnych olejków eterycznych.

Wierzymy, że ręcznie wytwarzane produkty są zawsze lepsze.

Przetwarzamy (recyklujemy) wszystko, co możliwe i używamy przetworzonych materiałów na opakowania, gdy tylko jest to możliwe.

Nie marnujemy pieniędzy ani zasobów naszej planety na niepotrzebne opakowania.

Używamy naturalnych składników zawsze, gdy jest to możliwe.

W tym roku na przykład, by oszczędzić na papierze, zmniejszyliśmy rozmiar naszego drukowanego katalogu do rozmiaru uroczej, małej książeczki. By zatem uzyskać więcej szczegółów na temat naszych produktów, zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.aromatella.pl.

W sklepie możesz przeglądać opisy, składy i zdjęcia, zarejestrować się i oczywiście dokonać zakupów, zarówno dla siebie, jeśli jesteś Klientem indywidualnym, jak i dla swojego sklepu, jeśli posiadasz własny biznes.

Oczywiście jeśli wolisz kontakt osobisty, możesz do nas przyjść lub zadzwonić – wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Chcielibyśmy także podziękować naszym nieocenionym Klientom za ich wszystkie ich zamówienia w zeszłym roku. Co dwanaście miesięcy notujemy kolejny, znaczący wzrost sprzedaży i w tym roku także postaramy się, by był on jeszcze większy, a Państwo jeszcze bardziej zadowoleni ze współpracy z nami!

W najnowszym katalogu znajdziecie Państwo ponad 80 nowych produktów, w tym kosmetyków o bardzo świątecznym wyglądzie i zapachu, które kolejny raz uprzyjemnią Boże Narodzenie. Możecie być pewni, że co roku w naszych katalogach pojawi się wiele świeżych, ekscytujących nowości, by Wasze zainteresowanie nigdy nie malało.

Polecamy przede wszystkim Waszej uwadze Little Hotties – nasz pachnący, wielki sukces, który zachwycił już wielu, bo nie ma po prostu drugiego takiego produktu!

Pozdrawiamy ciepło, kolorowo i przesyłamy dużo BOMBowej miłości!

 

stand1 stand2