Słodkie, orzeźwiające, na kulki… czyli lodowa propozycja na gorące dni!

Promocja Mango na kulki plakat

Pamiętasz jaki był Twój ulubiony smak lodów z dzieciństwa? Może był to smak owocu mango?

Każdy z nas jako dziecko uwielbiał lody w każdej formie: na patyku, w rożku, włoskie i… na kulki! Kulki to był prawdziwy rarytas dla podniebienia, a my proponujemy podobne rozkosze dla ciała.

28 lipca niesamowita promocja ponownie zawita do sklepów naszych Partnerów Kluczowych w Szczecinie, Przemyślu i Poznaniu – na całe dwa tygodnie!

_M0A0510

 

Każdy, kto przyjdzie do sklepu, będzie miał możliwość zakupu bestsellerowego peelingu Bomb Cosmetics na kulki. Koszt jednej porcji to tylko 4 złote! Pozwól sobie rozkochać się w tym pachnącym latem zapachu oraz konsystencji, która sprawi ulgę, delikatnie masując ciało po kąpielach słonecznych.

Oprócz cudownych wizualnych właściwości, peeling zatroszczy się o skórę niczym prawdziwy specjalista. Próżno w nim szukać wysuszających SLS czy Parabenów. Spróbuj, przekonaj się i postaw na naturalność tego lata.

_M0A0411

A gdy już zakochasz się w naszym peelingu, śpiesz się, ponieważ tylko w tym tygodniu serwujemy również promocję na pełnowymiarowy produkt. Każdy otrzyma rabat 10%. Co Ty na to? Widzimy się w sklepie?

Adresy sklepów biorących udział w promocji:

POZNAŃ
BATH & CANDLE WORLD
Galeria Malta, ul. Maltańska 1

PRZEMYŚL
MYDLANA PIANA
Galeria Sanowa, ul. Brudzewskiego 1

SZCZECIN
BOMB WORLD
C.H. Stara Cegielnia, ul. Przyjaciół Żołnierza 128